پروژه انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب کهنوج

ساخت وبلاگ
چکیده : با توجه به اینکه توسعه شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیوم ها جزو سیاست های حمایتی صنایع کوچک به... با عنوان : پروژه انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب کهنوج بخوانید :

با توجه به اینکه توسعه شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیوم ها جزو سیاست های حمایتی صنایع کوچک به شمار می آیند لذا این شرکت شهرک های صنعتی کرمان از شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیو م های صادراتی حمایت ویژه  می کند.
همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته دولت در استان کرمان ، شرکت شهرک های صنعتی فعالیت های انجام شده در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان را به نمایش عموم گذاشت .
به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “مجید غفاری مدیرعامل شرکت شهرک های کرمان به پروژه های آماده بهره برداری اشاره کرد و گفت : از ۶ پروژه عمرانی قابل بهره برداری در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان ،۴پروژه از محل اعتبارات عمرانی و ۲ پروژه باقیمانده از محل اعتبارات ملی و داخلی به اتمام رسیده اند که مهمترین آن ها پروژه خط انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کهنوج می باشد .
غفاری در ادامه بیان کرد : عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی دیگر نیز شامل گازرسانی و آب رسانی به ناحیه صنعتی کوهبنان، زیرسازی معابر فاز توسعه شهرک صنعتی جیرفت ۲ و روشنایی معابر ناحیه صنعتی کشکوییه نیز آغاز شده است .
وی به پروژه های اقتصاد مقاومتی این شرکت اشاره کرد و ادامه داد : در خصوص توسعه کنسرسیوم صادراتی خوشه کسب و کار خرمای بم ، توسعه شرکت مدیریت صادرات ، آموزش مدیران ، کارکنان ، مشاوران صنایع کوچک ، کمک به راه اندازی و به ظرفیت رسانی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعالیت های خوبی انجام شده است .
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان توسعه کنسرسیوم ها و شرکت های مدیریت صادرات را از جمله برنامه های حمایتی صنایع کوچک و متوسط دانست و اظهارداشت : این فعالیت ها همراه با توسعه خوشه های کسب وکار در مناطق مختلف و با هدف شناسایی بازارهای جدید ،  افزایش صادرات و توسعه صادرات تولیدات واحدهای صنعتی دنبال می شود .
وی درادامه اضافه کرد : با توجه به سیاست های سازمان متبوع از شرکت های مدیریت صادرات و شکل گیری کنسرسیوم های صادراتی زیر نظر خوشه های کسب وکار با همکاری انجمن های فراگیر حمایت می کنیم .

پروژه انتقال آب خلیج فارس,پروژه انتقال آب خزر به سمنان,پروژه انتقال آب,پروژه انتقال آب کرمان,پروژه انتقال آب ارس,پروژه انتقال آب دریای خزر,پروژه انتقال آب سبزکوه به چغاخور,پروژه انتقال آب به یزد,پروژه انتقال آب به دریاچه ارومیه,پروژه انتقال آب از خلیج فارس,...
نویسنده : بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 25 شهريور 1395 ساعت: 22:07