پروژه انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب کهنوج

تعرفه تبلیغات در سایت

با توجه به اینکه توسعه شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیوم ها جزو سیاست های حمایتی صنایع کوچک به شمار می آیند لذا این شرکت شهرک های صنعتی کرمان از شرکت های مدیریت صادرات و تشکیل کنسرسیو م های صادراتی حمایت ویژه  می کند.
همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته دولت در استان کرمان ، شرکت شهرک های صنعتی فعالیت های انجام شده در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان را به نمایش عموم گذاشت .
به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “مجید غفاری مدیرعامل شرکت شهرک های کرمان به پروژه های آماده بهره برداری اشاره کرد و گفت : از ۶ پروژه عمرانی قابل بهره برداری در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان ،۴پروژه از محل اعتبارات عمرانی و ۲ پروژه باقیمانده از محل اعتبارات ملی و داخلی به اتمام رسیده اند که مهمترین آن ها پروژه خط انتقال آب ناحیه صنعتی قلعه گنج و تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کهنوج می باشد .
غفاری در ادامه بیان کرد : عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی دیگر نیز شامل گازرسانی و آب رسانی به ناحیه صنعتی کوهبنان، زیرسازی معابر فاز توسعه شهرک صنعتی جیرفت ۲ و روشنایی معابر ناحیه صنعتی کشکوییه نیز آغاز شده است .
وی به پروژه های اقتصاد مقاومتی این شرکت اشاره کرد و ادامه داد : در خصوص توسعه کنسرسیوم صادراتی خوشه کسب و کار خرمای بم ، توسعه شرکت مدیریت صادرات ، آموزش مدیران ، کارکنان ، مشاوران صنایع کوچک ، کمک به راه اندازی و به ظرفیت رسانی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط فعالیت های خوبی انجام شده است .
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمان توسعه کنسرسیوم ها و شرکت های مدیریت صادرات را از جمله برنامه های حمایتی صنایع کوچک و متوسط دانست و اظهارداشت : این فعالیت ها همراه با توسعه خوشه های کسب وکار در مناطق مختلف و با هدف شناسایی بازارهای جدید ،  افزایش صادرات و توسعه صادرات تولیدات واحدهای صنعتی دنبال می شود .
وی درادامه اضافه کرد : با توجه به سیاست های سازمان متبوع از شرکت های مدیریت صادرات و شکل گیری کنسرسیوم های صادراتی زیر نظر خوشه های کسب وکار با همکاری انجمن های فراگیر حمایت می کنیم .

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 25 شهريور 1395 ساعت: 22:07

فهرست وبلاگ