پروژه درگیری مسلمانان با یکدیگر شکست خورده است /بینی دشمنان، با خروش کارگران کرمانی به خاک می ساید

ساخت وبلاگ
چکیده : حسین باقری فرمانده بسیج کارگری در مصاحبه اختصاصی با” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “در خصوص اهمیت... با عنوان : پروژه درگیری مسلمانان با یکدیگر شکست خورده است /بینی دشمنان، با خروش کارگران کرمانی به خاک می ساید بخوانید :

حسین باقری فرمانده بسیج کارگری در مصاحبه اختصاصی با” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “در خصوص اهمیت روز قدس گفت : در راهپیمایی امسال نکات مهمی وجود دارد که پروژه درگیری مسلمانان با یکدیگر و عادی سازی روابط بعد از آن توسط رژیم کودک کش اسرائیل نمود بیشتری یافته است.

وی افزود :در چند سال اخیر بخصوص بعد از درگیری هایی که در سوریه به عنوان خط مقدم اصلی مبارزه به با رژیم غاصب صهیونیستی  ایجاد شده ، مبرهن است که این رژیم غاصب قصد دارد با ایجاد جنگ هایی بین مسلمانان آنان را با یکدیگر درگیر کند تا از مسئله فلسطین که نقطه اتحاد مسلمانان است غافل کند و قضیه فلسطین که آرمان اصلی ملت های اسلامی جهان است به فراموشی سپرده شود.

باقری اشاره کرد: متاسفانه دشمن با اجرای این هدف شوم باعث شده که کشور های منطقه درگیر جنگ با دست پرورده های اسرائیل شوند و عملا این رژیم منحوس به جنایات خودش ادامه دهد و با دست باز به دنبال رسیدن به اهداف شومی چون کودک کشی و نسل کشی مسلمانان می پردازد.

فرمانده بسیج کارگری استان کرمان تصریح کرد : از یک سو اسرائیل در فلسطین نوار غزه وکرانه باختری به دنبال قلع وقمع مسلمانان است و از سویی هم دست پرورده های آنان با عنوان بازیگرانی تحت عنوان داعش و تکفیری ها که سگ دست آموز انان هستند به دنبال کشتار فجیعانه مسلمانان درعراق سوریه و یمن هستند ،

وی ادامه داد : با این نحوه حرکت رژیم صهیونیستی  می شود فهمید که دنیای اسلام ناخواسته درگیر جنگ و دفاع شده لذا برنامه ریزی کرده اند تا با این  ترفند  مسلمان از هدف اصلی خود که فلسطین است غافل شوند و آن  را به فراموشی سپاردند.

باقری  به منویات رهبر کبیر انقلاب نیز اشاره کرد و گفت :هم  مقام معظم رهبری و هم امام خمینی بارها گفته اند که مسئله اصلی ما فلسطین است، لذا داعشی ها و تکفیری های دست پروده اسرائیل زباله های رها  شده در دریای اسلام هستند که با  خروش مسلمانان چون موج آنان را به صخره های تنومند اسلام خواهند کوبید و هرگز اسرائیل به این هدف شوم خود دست نخواهد یازید.

این مقام مسئول ادامه داد :  بعضی از دولت های منطقه با اسرائیل و تکفیری ها همکاری می کنند مانند عربستان و ترکیه ، و به دنبال  اجرای پروژه دوم صهیونیست ها یعنی تلاش برای ایجاد عادی سازی ارتباط با اسرائیل هستند ، در حال حاضر پروژه اجرایی رژیم غاصب برای زمین گیر نمودن مسلمانان است و عملا سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عرب از وی حمایت کرده و راه را برای عادی سازی روابط با این لکه منحوس هموار می کنند .

فرمانده بسیج کارگری استان ابراز کرد :در حال حاضر بزرگترین مسئله ما فلسطین است و باید به زودی این رژیم غاصب از روی زمین محو و نابود شود لذا این آرمان تا تحقق کامل در دل تمامی مسلمانان خواهد ماند و از آن غافل نخواهند شد ،درگیری های مقطعی در مناطق مسلمان نشین هم به زودی خاتمه خواهد یافت و این رژیم منحوس و دست پرورده هایش به خاک خواهند افتاد .

حسین باقری در پایان خاطر نشان کرد : فردا تمامی کارگران ، صنعتگران ، کارآفرینان ،وتولید کنند گان در سراسر استان برای حضور پر شور در مراسم روز قدس حضور خواهند یافت  تا بار دیگر خروشی عظیم را در روز قدس رقم زده  و بینی مجوسان ، دشمنان اسلام و سگان دست آموز آنان را به خاک نفرت خواهند سایید.

...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 25 شهريور 1395 ساعت: 22:08